Rozmiar tekstu

Konferencja Naukowa o arteterapii we Wrocławiu

W dniach 29-30 września 2011r. odbyła się we Wrocławiu Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Arteterapia w aktywizacji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem”, zorganizowana w ramach projektu POKL 7.2.1 pt. „Świadomi w pracy. Świadomi w życiu”. Kilka tygodni wcześniej nasze Stowarzyszenie otrzymało zaproszenie na nią, nie mogliśmy zatem nie skorzystać z takiej okazji i kilka osób pojechało reprezentować „SONAR”.

Więcej…

Zmarła Pani Halina

W dniu 13 lipca br., w wieku 55 lat, zmarła Pani Halina Stefania Fryder, wieloletnia członkini naszego Stowarzyszenia.
Pogrzeb odbył się 15 lipca w Głogowie, na cmentarzu w Brzostowie.

Łączymy się w żalu z pogrążoną w żałobie rodziną i składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Marsz Integracyjny Osób Niepełnosprawnych

W dniu 25 maja 2011r. odbył się w naszym mieście, po raz kolejny, Marsz Integracyjny Osób Niepełnosprawnych. Około 200 osób niepełnosprawnych i seniorów wyruszyło spod Ratusza Miejskiego w kierunku pomnika Jana Pawła II – Biblioteki Świętego Pielgrzyma. Tam odczytana została i złożona na ręce uczestniczących w Marszu przedstawicieli władz miasta i powiatu – wiceprezydenta Leszka Szulca oraz wicestarosty Grzegorza Aryża – odezwa zawierająca 9 postulatów. Postulaty te zostały opracowane przez głogowskie organizacje pozarządowe skupiające w swych szeregach osoby niepełnosprawne i starsze.

Więcej…

Uroczyste spotkanie

12 stycznia 2011r., w Domu Uzdrowienia Chorych, odbyło się podsumowanie ubiegłorocznej działalności Stowarzyszenia ODONIS.

W ramach tej uroczystości zostały również wręczone dyplomy i upominki uczestnikom organizowanych przez „SONAR”: konkursu fotograficznego: „Głogów – tu mieszkam, tu żyję tu pracuję” oraz Zawodów Sportowych. Kilka osób z naszego Stowarzyszenia wyróżniono także za udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM oraz Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych „W Cieniu Kolegiaty”.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta Głogowa i Starostwa Powiatu Głogowskiego, nasi sponsorzy oraz jurorzy oceniający wystawione podczas listopadowych Obchodów Dni Osób Niepełnosprawnych i Seniorów prace.

Strona 12 z 12

12
następna
ostatnia

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

(Albert Einstein)

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości