Rozmiar tekstu

Relacja z I etapu Zawodów Sportowych

Za nami pierwszy etap XIII Zawodów Sportowych Dla Osób Niepełnosprawnych :)

Na kręgielni zmierzyło się 26 osób – głownie z naszego Stowarzyszenia „SONAR” ale przepiękną atmosferę zdrowej rywalizacji współtworzyli również przedstawiciele Polskiego Związku Niewidomych, Głogowskiego Stowarzyszenia Kobiet z Chorobą Nowotworową Piersi „Agata”, Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM „Polska Miedź” S.A. oraz osoby niezrzeszone w żadnej organizacji.

Hasło widniejące na plakacie Zawodów – „Razem będziemy się świetnie bawić” – nie okazało się pustym sloganem. Nikt nie przejmował się nieznajomością techniki gry czy też niemożnością przyjęcia „właściwej” postawy. Wszystkich cieszył zarówno komplet zbitych kręgli jak i pojedyncze trafienia, nawet stoczenie się kuli do rynny było przyjmowane z uśmiechem :) Wśród współzawodników wielokrotnie rozbrzmiewały gromkie brawa i serdeczny doping.

Mamy nadzieję, że kolejny etap Zawodów Sportowych Dla Osób Niepełnosprawnych spotka się z nie mniejszym zainteresowaniem i będą mu towarzyszyły równie piękne emocje. Dlatego już dzisiaj zachęcamy uczestników rozgrywek na kręgielni, i zapraszamy nowe osoby, do przyjścia 18 listopada do Domu Uzdrowienia Chorych (ul. Ks. Prałata L. Novarese 2). Tam, o godz. 16.30, rozpocznie się sportowa rywalizacja w kilku dyscyplinach m.in. w tenisie stołowym i slalomie na wózkach.

Dziękujemy Telewizji MASTER oraz redakcjom portali internetowych GlogowMIX.pl i TutajGLOGOW.pl za obecność i przygotowanie relacji.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji i filmiku z pierwszego etapu Zawodów.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Kocham życie, przyjacielu, i nawet wtedy, kiedy zraniło mnie tak bardzo, że przez krótką chwilę zapragnęłam umrzeć, nawet wtedy nie popełniłam zdrady."

(Halina Poświatowska)

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości