Rozmiar tekstu

Wręczenie nagród laureatom Konkursu Fotograficznego... i nie tylko

Tegoroczna edycja organizowanego przez Stowarzyszenie „SONAR” Konkursu Fotograficznego „Głogów – Tu żyję, tu pracuję, tu działam” doczekała się efektownego finału. 13 grudnia 2011r., w Domu Uzdrowienia Chorych, wszystkim autorom najwyżej ocenionych zdjęć zostały wręczone atrakcyjne nagrody. Prezes naszego Stowarzyszenia, Norbert Penza, przedstawił laureatów i wyróżnionych, natomiast Pani Barbara Popiel – jeden z jurorów rozstrzygniętego w listopadzie Konkursu – osobiście pogratulowała każdemu.

Dokonało się to w niezwykle widowiskowej oprawie, gdyż w tym dniu, w ramach Obchodów Dni Osób Niepełnosprawnych i Seniorów, odbywał się Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „W Cieniu Kolegiaty”. Mieliśmy okazję oglądnąć bardzo ciekawe i o głębokim przekazie inscenizacje oraz wysłuchać wielu piosenek i autorskich wierszy. Było zatem i radośnie i refleksyjnie :)
Na zakończenie zgromadzone jury ogłosiło wyniki we wszystkich prezentowanych kategoriach.

Pomiędzy poszczególnymi występami miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie – z uwagi na fakt, że rok 2011 to Europejski Rok Wolontariatu, zostali wyróżnieni także wolontariusze działający na rzecz organizacji pozarządowych. Również nasze Stowarzyszenia z przyjemnością uhonorowało trzy osoby, które poświęcają nam swój cenny czas i wnoszą dużo ciepła. A są to: Magda Łączyńska, Olga Smorawińska oraz Krzysztof Fryczyński.

Całą uroczystość uświetnił występ chóru „Gaudium” pod dyrekcją Barbary Walendzik.

Zachęcamy do oglądania galerii.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

(Albert Einstein)

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości