Rozmiar tekstu

Spotkanie pt. „Na zdrowie!”

25 lipca 2012r. Stowarzyszenie „SONAR” miało przyjemność poprowadzić spotkanie pt. „NA ZDROWIE!”.

W auli Domu „Uzdrowienie Chorych” im. Jana Pawła II zebrało się kilkadziesiąt osób, które w skupieniu wysłuchało wykładu Pana Cezarego Madeja z Zielonej Góry na temat zalet tzw. zielonej żywności. Dowiedzieliśmy się, że sok z zielonego jęczmienia oraz jednokomórkowa alga chlorella są skutecznym antidotum na tak powszechne w dzisiejszych czasach zakwaszenie organizmu i nagromadzenie się w nim toksyn – zatem nie tylko dostarczają wszelkich niezbędnych składników ale wspomagają nas w walce z większością chorób cywilizacyjnych czyli nowotworami, cukrzycą, nadwagą, chorobami serca i wieloma innymi.

Po tej prelekcji mieliśmy okazję oglądnąć przygotowane specjalnie na to spotkanie nagranie naszego „sonarowego” kolegi – Tomasza Grabowskiego – o zgubnych schematach żywieniowych klientów sieci serwujących fast food.

Kolejnym punktem programu była wystawa prac członków naszego Stowarzyszenia. Fotografie Marty Wanisławczyk, wypalanki w drewnie Jakuba Kazubskiego oraz własnoręcznie wykonane ozdoby Zofii Markiewicz cieszyły się dużym uznaniem wśród oglądających.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na przepyszny i obfity poczęstunek ufundowany przez Restaurację „Empireum” oraz „Karczmę Grodzką”. Była to też okazja, by porozmawiać z Panem Cezarym i dopytać o szczegóły stosowania preparatów z zielonego jęczmienia i chlorelli.

Składamy serdeczne podziękowania: Panu Cezarowi Madejowi za przybycie i wygłoszenie pouczającej prelekcji, Restauracji „Empireum” i „Karczmie Grodzkiej” za sponsoring, Kwiaciarni „Engi” za piękne kwiaty, portalowi GlogowMIX.pl za patronat medialny oraz Cichym Pracownikom Krzyża za udostępnienie miejsca i życzliwość.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Ewy Smorawińskiej i Marty Wanisławczyk ze Stowarzyszenia „SONAR”, które podjęły się organizacji całego spotkania.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód."

(Albert Einstein)

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości