Rozmiar tekstu

Spotkanie pt. „Na zdrowie!”

25 lipca 2012r. Stowarzyszenie „SONAR” miało przyjemność poprowadzić spotkanie pt. „NA ZDROWIE!”.

W auli Domu „Uzdrowienie Chorych” im. Jana Pawła II zebrało się kilkadziesiąt osób, które w skupieniu wysłuchało wykładu Pana Cezarego Madeja z Zielonej Góry na temat zalet tzw. zielonej żywności. Dowiedzieliśmy się, że sok z zielonego jęczmienia oraz jednokomórkowa alga chlorella są skutecznym antidotum na tak powszechne w dzisiejszych czasach zakwaszenie organizmu i nagromadzenie się w nim toksyn – zatem nie tylko dostarczają wszelkich niezbędnych składników ale wspomagają nas w walce z większością chorób cywilizacyjnych czyli nowotworami, cukrzycą, nadwagą, chorobami serca i wieloma innymi.

Po tej prelekcji mieliśmy okazję oglądnąć przygotowane specjalnie na to spotkanie nagranie naszego „sonarowego” kolegi – Tomasza Grabowskiego – o zgubnych schematach żywieniowych klientów sieci serwujących fast food.

Kolejnym punktem programu była wystawa prac członków naszego Stowarzyszenia. Fotografie Marty Wanisławczyk, wypalanki w drewnie Jakuba Kazubskiego oraz własnoręcznie wykonane ozdoby Zofii Markiewicz cieszyły się dużym uznaniem wśród oglądających.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na przepyszny i obfity poczęstunek ufundowany przez Restaurację „Empireum” oraz „Karczmę Grodzką”. Była to też okazja, by porozmawiać z Panem Cezarym i dopytać o szczegóły stosowania preparatów z zielonego jęczmienia i chlorelli.

Składamy serdeczne podziękowania: Panu Cezarowi Madejowi za przybycie i wygłoszenie pouczającej prelekcji, Restauracji „Empireum” i „Karczmie Grodzkiej” za sponsoring, Kwiaciarni „Engi” za piękne kwiaty, portalowi GlogowMIX.pl za patronat medialny oraz Cichym Pracownikom Krzyża za udostępnienie miejsca i życzliwość.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Ewy Smorawińskiej i Marty Wanisławczyk ze Stowarzyszenia „SONAR”, które podjęły się organizacji całego spotkania.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Osoby niepełnosprawne w pełni są podmiotami ludzkimi z należnymi im wrodzonymi, świętymi i nienaruszalnymi prawami, które mimo ograniczeń cierpień wpisanych w ich ciało i władze, stanowią jednak o szczególnym znaczeniu godności i wielkości człowieka."

(Jan Paweł II)

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości