Rozmiar tekstu

Zajęcia sportowo-rekreacyjne u Cichych Pracowników Krzyża

Cisi Pracownicy Krzyża zapraszają osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami na zajęcia sportowo-rekreacyjne.
Odbywają się one w każdy wtorek i piątek od godz. 16.00 do godz. 18.00.
Prowadzi je wykwalifikowany trener, który dba o atrakcyjność rozgrywek i przejrzystość zasad.

Członków „SONAR-u” i wszystkich chcących w ciekawy sposób i w miłej atmosferze spędzić czas, zachęcamy do udziału w zajęciach. Ich forma jest tak przemyślana, by niezależnie od rodzaju i stopnia niepełnosprawności każdy mógł odnaleźć się w jakiejś dyscyplinie. Jest możliwość uczestnictwa zarówno w grach czysto sportowych (np. minigolf, tenis stołowy), jak i logicznych (np. rummikub, szachy).

W związku z tym, że miejsce zajęć – na powietrzu czy w pomieszczeniu – ustalane jest na bieżąco, proponujemy osobom, które dojdą po godz. 16.00, dowiedzieć się w recepcji Domu „Uzdrowienie Chorych”, gdzie przebywa grupa.

Udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy proszeni są jedynie o dostarczenie kserokopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności i wypełnienie krótkiego formularza.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Osoby niepełnosprawne w pełni są podmiotami ludzkimi z należnymi im wrodzonymi, świętymi i nienaruszalnymi prawami, które mimo ograniczeń cierpień wpisanych w ich ciało i władze, stanowią jednak o szczególnym znaczeniu godności i wielkości człowieka."

(Jan Paweł II)

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości