Rozmiar tekstu

„SONAR” na IV Olimpiadzie Sportowej „VICTORIA”

Stowarzyszenie „SONAR” święci kolejny sportowy triumf :)
12 września 2012r. nasza 6 osobowa reprezentacja wzięła udział w IV Olimpiadzie Sportowej Osób Niepełnosprawnych „VICTORIA”, zorganizowanej przez Cichych Pracowników Krzyża.

W deszczowej aurze ale za to w bardzo sympatycznej i radosnej atmosferze przeszliśmy przez wszystkie konkurencje – a było ich naprawdę dużo – i to z niemałymi osiągnięciami. Marek Woźniak zdobył III miejsce i brązowy medal w dyscyplinie o nazwie „bramka celności”. Srebrny medal otrzymał Włodzimierz Wawryszewicz za wyniki w „hula hop”. Kolekcję dopełnił złoty krążek wywalczony w pięknym stylu przez Krzysztofa Bychawskiego w tenisie stołowym – wielu „przeciwników” Krzysia przychodziło podziwiać mecze z jego udziałem.
To jednak nie koniec „sonarowych” sukcesów. Ku naszemu zaskoczeniu uzyskaliśmy również I miejsce w rywalizacji drużynowej.

O randze tych osiągnięć świadczy fakt, iż w Olimpiadzie uczestniczyło ponad 300 zawodników reprezentujących 36 bardzo dobrze przygotowanych drużyn z 4 województw.

Gratulujemy przedstawicielom naszego Stowarzyszenia oraz wszystkim sportowcom rezultatów i przede wszystkim hartu ducha.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Zostałem niepełnosprawny na całe życie, ale na szczęście moja dusza nie jest niepełnosprawna."

(autor anonimowy)

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości