Rozmiar tekstu

Projekty Fundacji Aktywnej Rehabilitacji

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby osób niepełnosprawnych – nie tylko poruszających się na wózku inwalidzkim – bolesławieckie biuro Fundacji Aktywnej Rehabilitacji (FAR), za naszym pośrednictwem, pragnie zachęcić do udziału w prowadzonych przez nich projektach. Dla uczestników projektów, FAR zorganizuje wg potrzeb kursy doszkalające, szkolenia podnoszące kwalifikacje, staże, a w przypadku pozytywnej współpracy rozważana będzie możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu.

Oto projekty oferowane przez FAR:
„Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III”;
„Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy”;
„Wsparcie osób z rzadko występującymi niepełnosprawnościami i niektórymi niepełnosprawnościami sprzężonymi w wieku 45+ na rynku pracy”.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z Łukaszem Januszke – tel. 75-734-60-90, kom. 519-877-844, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Osoby niepełnosprawne w pełni są podmiotami ludzkimi z należnymi im wrodzonymi, świętymi i nienaruszalnymi prawami, które mimo ograniczeń cierpień wpisanych w ich ciało i władze, stanowią jednak o szczególnym znaczeniu godności i wielkości człowieka."

(Jan Paweł II)

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości