Rozmiar tekstu

Wózek inwalidzki na własność, za darmo!

Informujemy, że osoby niepełnosprawne, potrzebujące manualnego wózka inwalidzkiego na własność, mają możliwość otrzymania go za darmo, bez konieczności przedstawiania zaświadczenia lekarskiego i innych zazwyczaj wymaganych dokumentów. Jedyne co należy uczynić to pobrać u skarbnika naszego Stowarzyszenia – Włodzimierza Wawryszewicza, tel. 727-429-240 – ankietę i wypełnioną oddać do końca kwietnia br.
Na podstawie danych zawartych w ankiecie (m.in. takich jak: wiek, wzrost, waga) przygotowany zostanie wózek dostosowany do danej osoby.
Gotowy wózek będzie można odebrać 14 czerwca 2013 r. o godz. 9.00 w siedzibie „SONAR-u” (ul. Okrężna 21, os. Brzostów). W miarę możliwości prosimy o osobiste przybycie, gdyż przekazania wózków dokona ich darczyńca, czyli Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Joni i Przyjaciele” Polska.

Stowarzyszenie „Joni i Przyjaciele” Polska kontynuuje ideę amerykańskiej organizacji „Joni & Friends”, która remontuje używany sprzęt rehabilitacyjny i zapewnia jego dystrybucję w ramach programu „Wózki dla świata”.

Oferta przekazywana za naszym pośrednictwem dotyczy oczywiście nie tylko członków „SONAR-u” – zapotrzebowanie na wózek może złożyć każda osoba niepełnosprawna.

Bardzo prosimy o przestrzeganie terminów!

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Osoby niepełnosprawne w pełni są podmiotami ludzkimi z należnymi im wrodzonymi, świętymi i nienaruszalnymi prawami, które mimo ograniczeń cierpień wpisanych w ich ciało i władze, stanowią jednak o szczególnym znaczeniu godności i wielkości człowieka."

(Jan Paweł II)

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości