Rozmiar tekstu

Rehabilitacja na Chrobrym Głogów S.A.

Wszystkich znajdujących się na liście osób zgłoszonych przez Stowarzyszenie „SONAR” na rehabilitację, która realizowana będzie na terenie obiektów sportowych Chrobrego Głogów S.A., informujemy że już można korzystać z zabiegów. W zależności od zadeklarowanego przez każdego uczestnika miejsca, zabiegi świadczone są w pomieszczeniach odnowy biologicznej Pływalni Chrobry (poniedziałek-piątek, godz. 08.00-20.00; sobota, godz. 10.00-18.00; tel. 076 833-22-44) bądź w gabinetach hali widowiskowo-sportowej (poniedziałek-piątek, godz. 10.00-15.00; tel. 76 835-55-76).
Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług fizjoterapeutycznych oferowanych w obydwu obiektach.

Przypominamy o konieczności złożenia jednorazowego oświadczenia o pobieraniu zabiegów wyłącznie z listy Stowarzyszenia „SONAR”. Druki oświadczeń znajdują się w recepcji odnowy biologicznej Pływalni Chrobry.

Przypominamy również, że w tym przypadku nie jest wymagane posiadanie skierowania na rehabilitację (jedynie przy krioterapii ogólnoustrojowej potrzebne jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań). Jeśli jednak ktoś nie wie, jakie zabiegi są dla niego najlepsze, to należy udać się do lekarza rodzinnego lub specjalisty i poprosić o skierowanie na konkretne zabiegi. Można również skorzystać z odpłatnej konsultacji u lekarza pracującego na terenie obiektów sportowych.

Prosimy o jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji, o nie odkładanie jej na okres jesienny.

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy

Cytat


"Zostałem niepełnosprawny na całe życie, ale na szczęście moja dusza nie jest niepełnosprawna."

(autor anonimowy)

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości